FinBee paskola

Norime jums rekomenduoti vieną iš praktiškiausių kreditorių - Finbee paskolą. Finbee jums pasiūlys geriausias sąlygas paskolai gauti.

Gauti paskolą!

Finbee paskolos

TF Bank paskola

Norime jums rekomenduoti TF Bank paskolą. Skolinkitės atsakingai! Labai gerai apsvarstykite savo galimybes grąžinti paskolą!.

Gauti paskolą!

Bobutės paskola

Norime jums rekomenduoti Bobutės paskolą. Bobutės paskolos atributai (kuo skiriasi nuo kitų?): Skiriasi bendravimu ir supratimu. Yra artima, sava, lietuviška. Bendrauja maloniai, ypač sunkesnėse situacijose. Dirba individualiai su kiekvienu atveju.

Gauti paskolą!

Paskola automobiliui - rizikinga ar naudinga?

Neretai norime pasikeisti seną įvairius garsus leidžiančią transporto priemonę. Tačiau finansinių galimybių tam nematyti, viršininkas nesutinka pakelti atlyginimo, o jūs sėdite internetiniuose automobilių skelbimuose ir svajojate apie naują transporto priemonę, kurią įsigytumėte, jei tik finansai leistų. Toks atvejis - neretai tampa panašus į daugumos dirbančiųjų žmonių. Tačiau kai kurioms svajonėms išties lemta išsipildyti.

Paskola automobiliui jums padės įsigyti norimą transporto priemonę apie kurią seniai svajojote.

Pasokolos automobiliui rizika

Rizika - turėkite galvoje tai, jog paskolą automobiliui, kaip ir bet kurią kitą paskolą reikės grąžinti. Tinkamai įvertinkite savo finansines galimybes. Kitaip galite prarasti automobilį net sumokėję didžiąją dalį įmokų. Kredito bendrovei ypatingai svarbu, jog nevėluotumėte mokėti įsiskolinimo.

Rinkis geriausia paskola

Nauda - tai žymiai paprasčiau, nei surinkti visą sumą padoriam automobiliui įsigyti. Jums nereikės taupyti metų metus dėl savo išsvajotos transporto priemonės. Pasiėmę paskolą automobiliui galėsite drąsiai džiaugtis apynauju automobiliu iškart.

Naujų ir naudotų automobilių autolizingas be banko – iki 100% kainos!

Automobilio lizingas be banko – kaip tai veikia?
Išsirink sau patinkantį automobilį internete ar gyvai
Pildyk paraišką ir gauk pasiūlymą per 15 min.
Pasirašyk sutartį biure ar per atstumą.
Automobilio pardavėjas registruoja Tave valdytoju Vį REGITRA, kreditorius išmoka jam pinigus iškart po registravimo
Sėsk už vairo ir mėgaukis savo nauju, svajonių automobiliu!

Kaip gauti paskolą automobiliui?

Pasiskaičiuokite Jus dominančios paskolos sąlygas skaičiuoklėje ir užpildykite paskolos užklausos duomenis

Skaičiuoklė

Sulaukite paskolų vadybininko skambučio ir aptarkite Jus dominančios paskolos sąlygas, susisieksime per 3 darbo valandas nuo užklausos gavimo

Įvertinęs Jūsų individualią finansinę būklę, paskolų vadybininkas Jums pateiks atsakymą, ar paskola gali būti išduota, gavę teigiamą atsakymą dėl paskolos išdavimo būsite pakviesti pasirašyti paskolos sutartį

Atvykite pasirašyti paskolos sutarties – naudokitės lėšomis ir įsigykite savo norimą automobilį

Kokie dokumentai reikalingi kreipiantis dėl paskolos automobiliui?

Prašymo forma gauti paskolą.
Laidavimo paraiška.
Sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo.
Asmens dokumento kopija (asmens tapatybės kortelė arba pasas).
Automobilio techninis pasas (jei perkamas automobilis įkeičiamas).
Pažyma iš VĮ Regitra apie automobilio juridinę būklę (jei perkamas automobilis įkeičiamas).

Teikiant visų tipų paraiškas, būtina užpildyti Sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo tiek paskolos gavėjui, tiek laiduotojui.


Lizingas

Finansinis lizingas – tai tokia lizingo rūšis, kai klientas per nuomos laikotarpį sumoka visą turto įsigijimo kainą, palūkanas bei PVM, ir pasibaigus nuomos laikotarpiui tampa turto savininku.

Pasirinkus finansinį lizingą su likutine verte sumažėja mėnesio įmokų dydis, nes dalis automobilio kainos grąžinimo sumokama kartu su paskutine įmoka. Pasibaigus lizingo sutarties laikotarpiui klientas turi sumokėti neišpirktą automobilio kainos dalį arba pratęsti lizingo sutartį likusio finansinio įsipareigojimo apmokėjimui.

Pagrindiniai reikalavimai klientui, perkant išsimokėtinai:


Lietuvos Respublikos pilietis arba asmuo, turintis leidimą gyventi Lietuvoje visą lizingo sutarties laikotarpį, ne jaunesnis kaip 18 metų.

Nuolatinės pajamos, kurias galima patvirtinti dokumentais.

Bendra mėnesio įmokų, mokamų įvairioms kredito įstaigoms, įskaitant ir įmoką už pageidaujamą lizinguoti automobilį, suma neviršija 40 proc. per mėnesį gaunamų pajamų (remiantis Lietuvos banko vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimo ir atsakingojo skolinimo nuostatais).

Lizingas su likutine verte

Lizingas su likutine verte - tai galimybė įsigyti brangesnį automobilį, mokant tas pačias įmokas kaip įprastu lizingu. Didžiausias skirtumas nuo įprasto lizingo yra likutinė vertė. Likutinė vertė - tai paskutinė (didesnė) lizingo įmoka. Klientas, pasirinkęs šią lizingo rūšį, neprivalo išmokėti visos automobilio kainos, o pasibaigus lizingo grafikui sprendžia ar nori sumokėti paskutinę (didesnę) įmoką. Jei klientas nenori jos mokėti, šią įmoką įsipareigoja sumokėti turto atpirkėjas